speedoboat uvodspeedoboat uvodspeedoboat uvodspeedoboat uvod

VLASTNOSTI

EXTERIER

INTERIER

VIDEO

SPECIFIKACE

KONFIGURÁTOR

           

 

Vychutnejte si poklidnou jízdu, zatímco ostatní budou obdivovat váš Speedoboat. S modelem 249 určeným pro motory do 5 koní, se sen stává realitou i bez řidičského oprávnění. Díky své moderní konstrukci překvapí maximální stabilitou, velkým úložným prostorem a systémem sklopného opěradla  s jednoduchým integrovaným ovládáním, který je nedílnou součástí každého modelu 249. Díky jeho malým rozměrům a váze, ho lze použít i jako tender pro velké lodě. Progresivní design a pohodlí není vše, a Speedoboat pro vás klade i důraz vytvořit skvělé jízdní vlastnosti, které nechají svou konkurenci daleko za sebou.

 

Cena od: 56 990Kč

 

 

VLASTNOSTI

 
Speedoboat se svými konstruktéry v oboru hydrodynamiky vzal svou 249 za jiný konec a vyvinul místo klasického "V" dna ultimátní katamarán, který díky absolutní stabilitě, měkké jízdě i ve větších vlnách a své přesné ovladatelnosti, vyzdvihuje Speedoboat na zcela novou úroveň.

 

 

EXTERIER

 
S více než dvacetiletou zkušeností v oboru designu Speedoboat stvořil s důrazem na každý detail model 249. Moderní styl, kvalitní zpracování a s ním na výběr ze 3 barevných variant gel coutu, nenechají nikoho chladným. Agresivní linie jsou staženy do zadní části, kde se nachází chytře vestavěné plochy s protiskluzovou technologií pro pohodlnější vstup na loď.

 

 

INTERIER

Užívejte si luxusu se standardním Systémem sklopného opěradla, opatřený voděodolným měkčeným materiálem pro pohodlný pocit při sezení, s maximálním prostorem pro posádku. Pro lehčí ovládání než standardní pákou motoru, můžete Speedoboat vybavit systémem ovládání řízení, který se integruje na širokou palubní desku, díky které můžete jednoduše ovládat všechny prvky lodě z jednoho místa.

 

SPECIFIKACE

Níže naleznete secifitkace k Speedoboat 249

Délka

2.49 m

 

Šířka

1.55 m

Výška

0.96 m

Přibližná hmotnost

90 Kg

Maximální nosnost

265 Kg

Maximální síla motoru

5 Hp / 3.7 kW

Ponor

0.29 m

Kategorie

C

Maximální počet osob

2 + 1

Konstrukce plavidla

Laminát

Přibližná hmotnost a ponor představuje loď bez paliva a závěsného motoru.

V našem konfigurátioru si můžete vybrat z našich lodí a vybavit ji originálními doplňky nebo motory.

Přejít na konfigurátor