speedoboat uvodspeedoboat uvodspeedoboat uvodspeedoboat uvod

VLASTNOSTI

EXTERIER

INTERIER

VIDEO

SPECIFIKACE

KONFIGURÁTOR

           

Navenek stejný jako 249, ale přesto jiný. Hlavní změna se odehrává pod čarou ponoru, kde k trupu přibylo hydrodynamické křídlo k ještě lepší jízdní vlastnosti ve vysokých rychlostech a zesílení zadního čela, pro použití silnějších motorů do výkonu 30 koní. Standardem je již zabudovaný systém řízení k ovládání motoru. Pro větší relaxaci a prostor na lodi Speedoboat disponuje sklopným systémem opěradla s jednoduchým integrovaným ovládáním, který je nedílnou součástí každého modelu 250. Díky jeho malým rozměrům a váze, ho lze použít i jako tender pro velké lodě. Progresivní design a pohodlí není vše, a Speedoboat pro vás klade i důraz vytvořit skvělé jízdní vlastnosti, které nechají svou konkurenci daleko za sebou.

Cena od: 65 990Kč

 

 

VLASTNOSTI

 
 
Speedoboat se svými konstruktéry v oboru hydrodynamiky vzal svou 250 za jiný konec a vyvinul místo klasického "V" dna ultimátní katamarán, který díky absolutní stabilitě, měkké jízdě i ve větších vlnách a své přesné ovladatelnosti, vyzdvihuje Speedoboat na zcela novou úroveň.

 

 

EXTERIER

 
 
S více než dvacetiletou zkušeností v oboru designu Speedoboat stvořil s důrazem na každý detail model 250. Moderní styl, kvalitní zpracování a s ním na výběr ze 3 barevných variant gel coutu, nenechají nikoho chladným. Agresivní linie jsou staženy do zadní části, kde se nachází chytře vestavěné plochy s protiskluzovou technologií pro pohodlnější vstup na loď.

 

 

INTERIER

Užívejte si luxusu se standardním systémem sklopného opěradla, opatřený voděodolným měkčeným materiálem pro pohodlný pocit při sezení, s maximálním prostorem pro posádku a širokou palubní desku, díky které můžete jednoduše ovládat všechny prvky lodě z jednoho místa.

 

SPECIFIKACE

Níže naleznete specifikace k Speedoboat 250

Délka

2.51 m

 

Šířka

1.55 m

Výška

0.96 m

Přibližná hmotnost

90 Kg

Maximální nosnost

265 Kg

Maximální síla motoru

30Hp / 22kW / max 55Kg

Ponor

0.29 m

Kategorie

C

Maximální počet osob

2 + 1

Konstrukce plavidla

Laminát

Přibližná hmotnost a ponor představuje loď bez paliva a závěsného motoru.

V našem konfigurátioru si můžete vybrat z našich lodí a vybavit ji originálními doplňky nebo motory.

Přejít na konfigurátor