speedoboat uvodspeedoboat uvodspeedoboat uvodspeedoboat uvod

VLASTNOSTI

EXTERIER

INTERIER

VIDEO

SPECIFIKACE

KONFIGURÁTOR

           

 

Vše začalo myšlenkou stvořit loď s novým dokonalým designem se smyslem pro detail tak, aby prostor a pohodlí nebyly obětovány. Tak vznikl i nový Speedoboat 360, který přináší nový význam všestrannosti. Proplouvejte komfortně s rodinou mezi ostrůvky na přilehlé pláže, vemte své přátelé a užijte si wakeboardový den na vodě, nebo si jen sedněte za volant a vychutnejte si ten pravý zážitek z jízdy na špičkové úrovni. S použitím nového trimaránového dna a motorů o maximální síle 50Hp dostanete porci výkonu s příjemnou spotřebou. S balíčkem jednoduchosti, designu, komfortu a mnoho možností upgradů, napěchovaný do tohoto plavidla, nemá konkurenci s čímkoli v jeho třídě lodí.

Cena od: 149 990Kč

 

 

VLASTNOSTI

 
Moderní design posazený na nově propracovaném trimaránovém dně, vám zaručí skvělé jízdní vlastnosti obohacené o dokonalou obratnost a stabilitu. Interiér nabízí pohodlné ergonomické sedačky s hlubším posezením nebo potěší možnost výběru nadstandardních sedaček s lůžkovou úpravou a vysokým komfortem. Poté, co zažijete jízdu s modelem 360, už není cesty zpět.

 

 

EXTERIER

 
Každý centimetr této lodě byl navržen tak, aby tvořil dynamický vzhled s dávkou elegance. Moderní, ostře řezané plochy doplněné o decentní, stylové zadní křídlo, činí Speedoboat 360 nepřehlédnutelným. Modelový rok 2014 nabízí nově rozmanité možnosti barevných variant grafického vzoru dle vašeho stylu. 

 

 

INTERIER

Interiér 360 je mistrovské dílo designu a funkčnosti. Byl stvořen s maximálním důrazem na dostatek prostoru pro posádku a jejich pohodlí. Speedoboat si pro rok 2014 připravil mnoho volitelné nadstandardní výbavy. Od detailů jako stylová zpětná zrcátka, luxusní kožený volant příjemný na dotek, zvětšenou palubní desku s plexy štítem, integrované boční úložné kapsy s možností o doplnění o sound systém, až po čalouněné sedačky s lůžkovou úpravou pro pohodlnou relaxaci v klidných zátokách.

 

SPECIFIKACE

Níže naleznete secifitkace k Speedoboat 360

Délka

3.54 m

Šířka

1.53 m

Výška

1.27 m

Přibližná hmotnost

160 Kg

Maximální nosnost

416 Kg

Maximální síla motoru

50 Hp / 37 kW

Ponor

0.28 m

Kategorie

C

Maximální počet osob

5

Konstrukce plavidla

Laminát

Přibližná hmotnost a ponor představuje loď bez paliva a závěsného motoru.


V našem konfigurátioru si můžete vybrat z našich lodí a vybavit ji originálními doplňky nebo motory.

Přejít na konfigurátor