speedoboat uvodspeedoboat uvodspeedoboat uvodspeedoboat uvod

VLASTNOSTI

EXTERIER

INTERIER

VIDEO

SPECIFIKACE

KONFIGURÁTOR

           

 

Styl této lodi byl navržen s cílem vytvořit prostornou a komfortní loď pro vodní skútr, který slouží jako pohon. Stala se více než jen možností o rozšíření počtu posádky na 8 lidí. Její vlastnosti jsou snem každého majitele vodního skútru. Důmyslný systém uchycení vám zajistí bezproblémové, dokonale rychlé spojení i odpojení kdekoliv na vodě i možnost transportovat na jednom přívěsu společně s vodním skútrem. Ovladatelnost ve vlnách, styl a dokonalá obratnost i při maximálních rychlostech, kterou dokáže vyvinout, je daleko před konkurencí a bránou posunout váš směr do nové éry. Potěšení, exkluzivita, prostor a zábava na vodě ve své nejobsáhlejší podobě, to je Speedoboat 440.

 

 

 

VLASTNOSTI

 
Vášeň pro vodní sporty i klidnou relaxaci má v krvi. Speedoboat 440 je příjemným spojením všech vodních zájmů založených na dokonalém trupu. Tato kombinace lodi a skútru v jednom uspokojí vás, celou rodinu i vaše přátelé a s možností větší vlny wakeboardisty i lyžaře. Po rozpojení se z lodi stává relaxační zábavný ostrůvek s prostorem pro ostatní a vy se můžete jet projet samostatně na skútru.

 

 

EXTERIER

 
Černobílá kombinace gelcoatu, sportovní design a styl tvořený prvotřídní kvalitou spolu se speciálně vyvinutým "V" trupem pro Speedoboat 440 splní veškeré požadavky a předčí vaše očekávání komfortní jízdní vlastností, dravou obratností a všestranností. Speedoboat vám navíc dává možnost upgradů modelu 440 o stylovou "waketower" věž, moderní grafický polep v různých barevných variantách a mnoho dalšího.

 

 

INTERIER

Komfortní interiér, široké sedačky, prostorná zadní lehátka spolu s moderním designem čalounění, vyladěných do posledního detailu, vám nabízí maximální úroveň pohodlí. S možností vlastního výběru výbavy si můžete dopřát nadstandardních doplňků, od měkkého, odnímatelného koberce, úložných prostorů, až po držáky nápojů po celé lodi. Zkrátka komfortní design interiéru s komplimenty funkčního charakteru.

 

SPECIFIKACE

Níže naleznete secifitkace k Speedoboat 440

Délka

4.40 m

Šířka

2.15 m

Výška

0.97 m

Přibližná hmotnost

270 Kg

Maximální nosnost

730 Kg

Kompabilita SEA DOO

RXT-X, GTX, WAKE PRO, GTI, GTR, GTS, RXP-X

SPARK

Ponor

0.45 m

Kategorie

C

Maximální počet osob

6 + 2

Konstrukce plavidla

Laminát

Přibližná hmotnost a ponor představuje loď bez paliva a vodního skútru.