speedoboat uvodspeedoboat uvodspeedoboat uvodspeedoboat uvod

Speedoboat race - VÍKEND NA VODĚ je adrenalinová akce zaměřená pro strávení příjemného dne u vody s kamarády, nebo rodinou s možností vyzkoušet na vlastní kůži řízení závodních motorových člunů Speedoboat 250 RACE a to i bez potřeby vlastnit řidičské oprávnění (VMP). Součást celé této ojedinělé akce, která v České republice nemá obdoby, jsou i vyhlídkové jízdy lodí Speedoboat 360 po okolí v místě konání závodu, adrenalinové jízdy na lodi Speedoboat 440 dosahující vysoké rychlosti a mnoho dalšího.

 

AKTUÁLNĚ

VOLNÉ JÍZDY

RACE JÍZDY

VYHLÍDKOVÉ JÍZDY

VIDEO

SPONZOŘI

           
 

VOLNÉ JÍZDY

 
Kdokoliv od 15 let si může vyzkoušet jaké to je řídit závodní člun na uzavřeném okruhu. Po jednoduché instruktáži můžete sednout za volant a vyrazit. Ovládání na lodi je jednoduché (pouze plyn a volant) tak, aby to zvládl každý a pak už je jen na vás, zda-li zvolíte pohodouvou, nebo agresivní jízdu plnou ostře řezaných zatáček a adrenalinových zážitků.
V den konání závodů od 9:00 do 18:00
 

 

 

RACE JÍZDY

 
Jezděte o ceny, ukažte vašim kamarádům, že jste lepší a poměřte své dovednosti s ostatními. Race jízda je stejná jako volná, stejný člun, stejný okruh, ale váš zajetý čas (start, cíl) se pod vaším jménem automaticky započítává do tabulky. Kdykoliv v průběhu dne můžete svůj čas zkusit vylepšit další novou jízdou. Všechny tyto měřené jízdy se uzavírají  v 16 hodin a následuje vyhlášení výsledků a předání cen pro první tři nejrychlejší závodníky. Dále pak pokračují volné jízdy.
V den konání závodů od 9:00 do 16:00
 

 

 

VYHLÍDKOVÉ JÍZDY

 

Náš další model Speedoboat 360 pojme až 5 osob včetně našeho zkušeného kapitána, který vás příjemnou jízdou sveze po okolí místa závodu, avšak i zde není problém si říct o adrenalin s "řezáním" ostrých zatáček, skákání po vlnach a jízdou dosahujících k 70km/h.
V den konání závodů od 9:00 do 18:00
 

 

 

SPONZOŘI